2020-01-28 15:45:15

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Gry Freeware

Zaczęty przez Noday, 2002-06-12 22:33:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doman

Jest jeszcze pierwowzór Elasto Manii - Action Super Cross, ale już chyba nie dostępny w Necie.
May the Schwarz be with you!

Durbik

Co to jest wieża Hanoi? Hanoi mi się kojarzy (słusznie zresztą) z Vietcongiem i Ho Chi Minhem.
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

Jaras

masz trzy stojące pręty (możesz pograć z kumplami 8)) i na jednym z nich ponadziewane krążki od największego na dole do najmniejszego na górze. zadanie polega na przeniesieniu pojedynczo wszystkich krążków na inny pręt, jednakże nie można położyć krążka większego na mniejszy.

herself

Cytat: Cholek w 2002-11-13 10:27:46
(...) Biznes Filmowy (...)
w GeneRally można chffilę pograć ;) (...)

Dla mnie i qmpli generally to tak wypaśna gra :) polecam a co do biznesu to też jest ok, (ale na tydzień )

natas

2002-11-24 18:11:25 #34 Ostatnia edycja: 2002-11-25 10:13:04 by natas
widzial ktos gdzies to hanoi freewarowe?
bo ja to bym sobie zagral
|
| co nie znaczy ze nie zagralbym sobie raz czy dwa...
|
V

Jaras

eeee....rozwiązanie problemu wież z hanoi jest na tyle banalne, że właściwie możnaby napisać stosowny algorytm, więc tu nie ma co grać.

wiraqcza

A ta seria przygodówek, to bodajże Legend of Kyrandia, nie Kyrlandia, ni Kurlandia inna. Tak gwoli ścisłości.

Greybrow

Crimsonland
http://www.megagames.com/news/html/freegames/crimsonland.shtml
Jeszcze nie mogłem zagrać bo musze w szkole doinstalować directx8.1, a zapomniałem linku w domu.
Ale wygląda miodnie

Doman

2002-11-29 20:28:39 #38 Ostatnia edycja: 2002-12-01 16:37:02 by Doman
www.fajnegry.krakow.pl
W większości nie jest to freeware, ale też za darmo.
(abandonware i piratware) Jest też Liero :)

| Ale na kasyka.do.pl nie znajdziesz np Quake`a ani HoMM
|
\/
May the Schwarz be with you!

Denethor

No fajna strona ale staregry.pl ma większy jednak zasób materiałów do giercowania

Biernath_John

Ale na fajnegry.krakow.pl jest wizardry 7, którego nie widziałem nigdy w żadnym tego typu serwisie.

natas

Zarabista gierka calkowicie za darmo
Army Ops
Americas Army Operations
grafika bardzo dobra
gra smiga tylko po sieci, ale koles z isdn'u napiera i lagi praktycznie zerowe, wiec grac sie spokojnie da, na modemie nikt nie probowal jeszcze
sciagaj stad:
http://www.americasarmy.com
tam jest kilka linkow do serwerow skad mozecie sciagac - najlepiej wybierac serwer n-vidii - popakowane wszycho w rary
Cala gierka wazy 300 mega
Jak juz zassacie to rozpakujcie, zainstalujcie zalozcie sobie konto na armyops (potrzeba tylko maila podac), przejdzcie trening - koniecznie najpierw zalozcie konto. Potam Find Online Games, Refresh i jazda
ja zwykle loje z kumplem na mapce Bridge na serwerze PW@costam.de
(znajdziecie bez klopotu) zwykle jako atakujacy.
Moj nick Only_Human jakby ktos mnie znalazl tam.
Naprawde polecam zabawa przednia jest;]

Durbik

Da się strzelać do amerykanów, czy tylko do Arabów?
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

Biernath_John

Tylko do terrorystów, niezależnie którą grasz stroną. Przeciwnik zawsze wygląda jak terrorysta. Ta gra jest sponsorowana przez US Army i z założenia ma zachęcać do wstępowania do woja.

Wolę true combat, z każdej strony.

Chollix

sorki, że przerywam tą wielce interesującą (hehe) dyskusje, ale czy zna ktoś jakieś
darmowe managery ??? Bo ostatnio strasznie się zmaniaczyłem na ich punkcie...