2021-02-27 13:21:40

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

g133 - no bo nie chce działać.

Zaczęty przez [TV]Reddig, 2005-09-02 23:46:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[TV]Reddig

Jest tak: przemogłem się w końcu i ściągnąłem Gusanos. Po bojach i trudach wreszcie generalnie udało mi się to wszystko odpalić jak trzeba, mimo że autoconfig Chanibala okazał się być zryty i generalnie zły. Ściągnąłem też moda g133. I pojawił się problem, dość zagadkowy zresztą - nie działa. Gusanos działa jak trzeba, Guth świadkiem, bo mnie mielił. TS (ten mod dodany defaultowo do Gusanos) również bez zarzutu. Natomiast po włączeniu G133 gra się odpala, chwilę coś się krztusi jakby chciało się włączyć, po czym wyskakuje standardowy komunikat: "Wystąpił problem z aplikacją gusanos.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." i wszystko zostaje zamknięte. Folder g133 wrzuciłem do folderu Gusanos tak jak będące tam TS. Pomurz.
Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles

Combaine

Bo g133.bat jest zły. Jest:
cd..
gusanos.exe -m arena711 -g sdefault

A ma być:
cd..
gusanos.exe -m arena711 -g g133

[TV]Reddig

Dziękuję, działa :)

[jakby ktoś się pytał - otworzyć g133.bat w notatniku, zmienić tak, jak napisał Combaine, zapisać i trenować gibnięcie od wuasnej broni]
Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles