2021-01-27 22:55:24

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Kiedy nabór?

Zaczęty przez Stinky, 2005-09-08 19:42:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stinky

Czy panowie mają zamiar w najbliższym czasie zorganizować nabór, przecież nie można myśleć o sobie, wydaje mi się że są osoby które by się nadały.

Chollix

nie ma już czegoś takiego jak nabór do Ligi Liero, bo Liga już nie istnieje jako klan czy coś w tym stylu. Liga to teraz grono ludzi z forum liero.org.pl, którzy mają co nieco wspólnego z Liero, ale nie jest to ich główna zajawka. wchodzimy na tą stronę głównie nie dlatego, że (przynajmniej ja) gram dużo, mnóstwo w Liero, lecz po to by poczytać ciekawe dyskusje nie tylko na tematy związane z Liero i klonami. no i tyle...

(innymi słowy jak góra uzna cię za StaregoForumowicza[TM], to ci da ten wymarzony podpis pod nickiem "LIGA LEJRO POMURZ")

Wesz

^
||
||
|| Czyli idąc moim dedukcyjnym tokiem "myślenia" VT to obecnie najbardziej znany klan lejró w polsce ???, oh nei...pomurzzz...(osobiscie do vt nic nie mam)

Express

A jako szeregowy członek powinieneś, bo vt to odwieczny wróg ll.
Dopiero na wyższym stopniu wtajemniczeia okazuje się, że nie do końca to tak wygląda, ale gwardzistą jeszcze nie jesteś.

A może jest coś więcej...? Czytał ktoś "Siódme wtajemniczenie", Niziurskiego chyba? Ja się oderwać nie mogłem, fakt, że jakieś pół życia temu :)

Wesz

[Głos serca...ASD]
Właśnie serce mi uświadomiło, że "LL RZONDZI", VT jest nie dobre i złe, głosi wiarę satanistyczną, a wiadomo że bóg rządzi ligą. Więc kierujmy nasze robacze głosy serca do jednego boga...Joosa...!!!, nie ma pacha... ;)
[/Głos serca...ASD]

Jerac

Tylko jakby się zastanowić, to z LL zostało tylko parę osób bo reszta została przekupiona przez podłych VTków... :p
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Smoothguy

... i do tego przekupionych pifem - dziełem szatana - którego przecież LL nie uznaje. :D

Kelner

Od kiedy to nie uznaje? Jak tak to ja się pytam: Są jeszcze wolne miejsca u Vermisów?
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Smoothguy

No BJ tam swego czasu zbanował Igiego AntyKomerche za picie pifa przecież, nie pamiętasz? Ale pod przykrywką to chyba można pić, więc NEI ODCHOĆ!

Stinky

A nie zastanawiał sie nikt żeby jednak przyrócić LL miano największego klanu w polsce, przynajmniej działo by się coś na forum, no i skoro liga liero, no to moze jakis ranking, to by się opłacało jak by gusanos wyszło, rozgrywanie meczy co jakis czas przez gwardzistów itp.

Jerac

Hm no mecze niby są od czasu do czasu w Wurmz! A co do przywracania LL miana największego klanu w Polsce... Fizycznie LL jest złączona z VT więc można toto potraktować jako jeden klan. A istnieją jakiekolwiek inne? Dzisiaj w Liero i lieropochodne grają raczej fanatycy.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Stinky

Połączone...e tam, to nie jest to samo co jeden wielki istniejący, i prowadzący swoją działalność klan LL

Doman

Tyle tylko, że w "złotych czasach" klub był wielki tylko na papierze, a osoby prowadzące jakąkolwiek działalność i tak były mniej lub bardziej powiązane z forumowym światkiem.
May the Schwarz be with you!

Stinky

Już sam nie wiem jak to było z tą starą ligą liero

[VT].:nomind:.

2005-09-14 17:50:21 #14 Ostatnia edycja: 2005-09-14 17:55:41 by [VT].:nomind:.
Cytat: Jerrec w 2005-09-09 21:04:07
(..) Fizycznie LL jest złączona z VT więc można toto potraktować jako jeden klan. (..)

Que diablos?! Przepraszam szanownego przedpiśce, ale ja nie jestem fizycznie zlaczony z zadnym pllllugawym LL'owiczem! Thread "Panie o liero" swojego czasu uswiadomil mi niemozliwosc fizycznego laczenia sie z kimkolwiek z tego najwidoczniej doglebnie zmaskulinizowanego polswiatka. Stronka VT nie lezy juz nawet na serv0rze LL.

Mozliwe ze [VT] EdgeCrusher laczyl sie fizycznie z kims od Was, te dlugie wlosy moga byc mylace po pijaku.. Niestety fotek nikt nie zrobil wiec dowodow nie ma ;).

Dzisiaj w Liero i lieropochodne grają raczej fanatycy.

nie fanatycy tylko tru liero zioms. Ja grywam tylko w Lejro 1.33, Yez tak samo. Nei jestesmy w tym osamotnieni.

PS. Kelner: zapraszamy, zapraszamy. Delegatura VT w Warszawie ma pelne uprawnienia do picia w imieniu Vermis Templari ;).
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

Jerac

A spodziewałem się że odzew będzie od razu... starzejecie się, albo też popatrzcie co to piwo z wami robi :]

Kelner

Nomind, Edge może i ma długie włosy, ale nie wiem ile musiałbym wypić, żeby uznać go za wystarczająco ładnego (ładną). I to mimo faktu, że nadzwyczaj wybredny nie jestem.

Wyślijcie delegatów na najbliższą imprezę u mnie;] Może rozegramy wtedy nawet mały sparing?
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

[TV]Reddig

Cytujalbo też popatrzcie co to piwo z wami robi :]

Piwo? Jeszcze czego. Święty klan jesteśmy, u nas tylko spiritus sanctus ;)
Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles

[VT] EdgeCrusher

I ciagle dysponujemy teczkami w ktorych BJ wspolpracowal z Piwem :>

Seses :)
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

Guthrick von Kewpa

2005-09-23 15:38:13 #19 Ostatnia edycja: 2005-09-23 15:50:52 by Guth von kQpa
Kto to Piwo? 8)

---

XDLdlxdalolsoiasloa, jedz!1 1 1 ahshshhsh, ale posłanka renata beger i tak wymiata. 8)
V
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Wesz