2019-12-08 13:00:32

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Wiadomości z frontu

Zaczęty przez Greybrow, 2005-09-12 13:24:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

2005-09-12 13:24:20 Ostatnia edycja: 2005-09-12 13:28:10 by Greybrow
W ramach potrzeb naprawiłem niedopatrzenie, jakim był brak LieroHackera w plikowni. Jest teraz w narzędziach, a przy okazji dorzuciłem też PLedit czyli edytor do map typu "Power".

Konkurs na skin do gadu-gadu 7 idzie pełną parą, jak do tej pory otrzymałem 1337 * 0 zgłoszeń :(

W zeszły weekend byłem w kawiarence cyberland w Dąbrowie Górniczej z kolegami, co by pograć w Q3, ale sprzęt ma chyba z 5 lat, lan działa wolniej niż internet, a wszędzie jest zainstalowany winme.
I tak sobie pomyślałem, co za genialne miejsce, żeby pograć w Liero!
Żeby wszystkim po równo (nie)pasowało, sugeruję następne mistrzostwa Ligi Liero urządzić w październiku w tejże kawiarence. Dokładniejsze informacje umieszczę, gdy już będzie wszystko zaklepane.

A i byłbym zapomniał. Obejrzyjcie koniecznie filmik (znalazł go Miloszz)
http://www.newgrounds.com/portal/view/100120
(trzeba tam kliknąć na taki guzik po prawej z napisem "WATCH THIS MOVIE!")

Guthrick von Kewpa

Grej, skin się robi, nie ględź :>

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

Ag... właśnie ściągnąłem sobie GG7...

Ten skin to bardzo musi być lierowy...?
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Express

Ojej, nie boicie się dotykać do tego programu?
Kiedyś gg był komunikatorem, miał prosty i oczywisty interfejs.
A teraz?
Zainstalowałem go w piątek, bo musiałem coś sprawdzić. Koszmar po prostu. Czym prędzej wróciłem do jabbera.

acha - przypominam o "ostatnich"!

Guthrick von Kewpa

Fakt, gg7 sasa piekielnie, ale za skórki do jabbera nie można zgarnąc darmowej koszulki  8)

Kelner

Nie bójta się, Grey, zaczynam rozgryzać konfiguracje skórek GTK+2.x, może niedługo i na Linuxie będą klimaty lierowe.

Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Miloszz

2005-09-12 20:15:36 #6 Ostatnia edycja: 2005-09-12 20:20:13 by Miloszz
A mogą być do innych komunikatorów też?
Edit: a i głosujcie wszyscy na pięć ;]
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Jerac

Wytrzymałem z GG.7.0 całe 6 godzin. Potem zeżarł do reszty zasoby procesora i wylądował w koszu....

Grey, sorry, ale to nie przejdzie. To już lepiej robić skórki do winampa...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

E tam, mam 3 razy wolniejszy sprzęt od Ciebie i jakoś hulam. Fakt, że bez włączonego czegokolwiek innego, niż gg(7), torrenta (który sasa tyle samo pamięci co gg(7)), ale przeglądanie stron, słuchanie muzyki + robienie czegoś i tak jest niewydajne, więc w gruncie rzeczy nie ma co ględzić.

Jerac

No chodzi mi o to że o ile samo GG śmiga pięknie, to już z włączonym eMulem, Winampem, Firefoxem z 6 okienkami, Thunderbirdem, Gusanos, Potoshopem, Mircem i 5 kopiami Painta zaczyna już lekko mulić... A ze starym GG ten cały zbiór jakoś się nie gryzie :].

Express

Guth, jak zrobisz skórkę "do jabbera" to sam ci zafunduję koszulkę :)

A co do gg7 - jakoś ta wersja siódma to przeklęta jest, nie tylko w tym programie.
acrobat reader 5 robił co trzeba - czytał pdfy. 6.0 miał już nieco zbędnych bajerów, ale jakoś działał.
A przy 7.0 zrobili taki kombajn, że zacząłem szukać alternatywy (pod windows, bo pod linuksa jest).

Jerac

AR to w ogóle jest przekleństwo - jak nawet-nie-edytor tekstu może zżerać więcej pamięci i uruchamiać się dłużej niż PSP albo photoshop?

Guthrick von Kewpa

2005-09-13 17:36:44 #12 Ostatnia edycja: 2005-09-13 20:32:36 by Guth
Express, z ta lejrokoszulką to poważnie:>? A o jakiej tematyce skórka:>

Jerac - toć (jest takie coś w ogóle?) mówie, że przy prawie wsyzstkim wyłączonym jakoś idzie się dogadać z gg7. Fakt, nijak  nada się to w przyszłości, ale do robienia skóki w sam raz, a nie oszukujmy się - na skórkę wcale nie potrzeba 666 godzin czasu dziennie, jeno kilka ikonek, czyli załóżmy te 33 minuty. Tak się przy okazji zastanawiam, kto będzie z tych rzekomych skórek korzystał, skoro program tak niemiłosiernie dusi system? A może to nowa moda dla nowych programów? Podobną wadę ma Windows Media Player 9 - Nie wiadomo czym się różni od takiego np. 7, a też sasa pamięci, że aż przykro patrzeć.

---

Lol, rozumeim, że padłem ofiarą zmyślnie uknutego spisku  8)
V

Express

Pewnie, że poważnie. Byłaby to pierwsza w dziejach skórka do protokołu.

A co do komunikatorów: już po zmianie gg na mirandę poczułem ulgę. A potem rzuciłem gg (przesiadłem się na transport) i doceniłem wygodę jabbera. Nieważne, że psi jest niedoskonałe i ma sporo wad - sam fakt, że wszystie kontakty i inne cuda (np. rozkład jazdy komunikacji miejskiej) mam natychmiast po zalogowaniu w dowolnym miejscu jest nie do przecenienia.

Jerac

Nigdy nie udało mi się zmusić psi do wysyłania plików (cały czas pisze że jest zablokowany, nawet jak wyłącze wszystkie fwalle), a ostatnio transport GG zupełnie odmówił posłuszeństwa...