2019-12-09 05:30:37

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Życzenia i wizje

Zaczęty przez Greybrow, 2005-09-15 15:34:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

2005-09-15 15:34:16 Ostatnia edycja: 2005-09-15 15:39:58 by Greybrow
Po pierwsze:
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin Smuf i pacha do netó!

Po drugie:
Tak wygląda Gusanos z 300 botami  ;D

Wesz

Ciekawe jakiego trzeba miec kompa zeby uciągnoł 300 botów...?

Smoothguy

LOL. A to mnie zaskoczyłeś. Dzięki bardzo, nie pomyślałbym nawet, że dostanę życzenia w newsie na głównej stronie. :P

Co do screena: nie zacinała się gra za bardzo przy tych 300 botach? :D

Greybrow

Gra się nie zacinała, ale hałas generowany od tej ilości strzałów był już nie do zniesienia (wg słów Basary, który tyle botów odpalił)

Jerac

No to niezłego sprzęta ma, bo u mnie G zaczyna zwalniać już przy 20~30 botach... a A2400XP+ to znów nie jest taki straszny złom...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Greybrow

Nie wiem co to za komp, ale w lewym górnym rogu jest napisane: 55FPS :)

odsyłam do comserowego forum

Guthrick von Kewpa

HAashshash, też mam 55 fps... bez botów  8). nie mówiąc już o 3000 obiektów, ja przy 1000 mam już zwisy :>> Eyrze, Smuf, ale to ja pierwszy złożyłem Ci życzenia, praffda?!/1/!:>
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

ColonelMatey

Eeeee.... A niby jak się odpala boty, bo jam nie mogę znaleźć odpowiedniej komendy...( szukałem na www.gusanos.liero.org.pl )

ChanibaL

O, właśnie zauważyłem. Grey, podlinkuj może www.gusanos.liero.org.pl jak zostały jakieś wolne subdomeny.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://[email]ChanibaL@jabberpl.org[/email]

Guthrick von Kewpa

2005-09-17 09:15:17 #9 Ostatnia edycja: 2005-09-17 10:25:53 by Guth
Matey, nie ma botów w 081  8)

---

Może nie szukałeś na ircu? :>
V
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Wesz

A ja od Jerraca albo innego pr0 (już nie pamiętam od kogo), słyszałem że jest specialna wersja 0.81 z botami, tylko trzeba poszukać, mnie osobiście znaleźć się nie udało...

Jerac

Jak nie ma jak jest. Lieronet Forum -> Liero sequels -> przekopać wszystkie tematy o Gusanos i gdzieś tam jest (raczej w pobliżu początku listy).
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Stinky

A ja szukałem z kolegą i nie mogżemy znaleźć