2019-12-12 16:40:43

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Wörms of Prey

Zaczęty przez Greybrow, 2005-09-25 15:18:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

Właśnie znalazłem (dzięki Ulvowi) nowy klonik Worms.
Wörms of Prey
Pojawił się z nikąd, a wygląda dość lieropodobnie. Ściągać proszę (na dole strony w download/binaries) i opisywać wrażenia :)

Himself

Z przemyslen nad gra punktow kilka:

grafa w wyzszej rozdzielczosci moze sie podobac. Kamyczki ladnie wygladaja. Jedynie mozna grac na mapie dirtowej co na minus nalezy policzyc. Autor wpadl na pomysl coby robale krwawily we wlasnym kolorze i tak majac bialego robaka (default jakoby) krwawimy jak androidy. Mi osobiscie soczystej czerwonej juchy brakuje.
Robaczki krzycza dziewiczymi glosikami tak samo jak w Wormsach - mi te piski osobiscie przeszkadzaly.
Splitsceenu nie ma wiec pograc w toto, zapraszajac do domu na piwo kogolwiek, nie mozna.
7 broni - dosc ubogo jak na tego typu strzelanke.

I cos co moze zirytowac - komputer dba o to zeby strzelajac gdziekolwiek gracz sam sie nie pokaleczyl i nie daje mozliwosci strzelenia sobie np. rakieta pod nogi. Po prostu sie nie da.

Ogolnie kiepsko dosc wedlug mnie. 5minut grania i przelaczylem sie na Gusanosa...

Guthrick von Kewpa

Hm, ostatnia linijka jest dość oczywista, w końcu Gusanos to najlepsza kakupa póki co, no, może 081 nie, ale .9 już gniecie.

Co do klona, mi chwilowo kakup jeden nie działa, idę poczytać readme jakieś czy cuś.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Wesz

^
||
||Mnie też nie działa, jak coś
||wykombinujesz to daj mi
||znać... :D

Kelner

WoP bardzo ładnie mi się wykłada pod Linuxem na PPC.
*** glibc detected *** malloc(): memory corruption: 0x102d0090 ***
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Yo_Man

A można chociaż tworzyć własne bronie?
O, my god! They killed Kenny! You bastards!