2019-12-08 16:29:58

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Pogrom

Zaczęty przez Greybrow, 2005-09-29 09:28:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

2005-09-29 09:28:57 Ostatnia edycja: 2005-09-29 15:19:42 by Greybrow
Przesłałem do wszystkich użytkowników forum emaila z zaproszeniem na mistrzostwa. Część może zapomniała już o Liero, część może nie zauważyła, że po kolejnym padzie serwera forum odżyło, więc postanowiłem im przypomnieć :)

Niestety tak ponad setka emaili wróciła z informacją o usunięciu skrzynki. Z nielicznymi wyjątkami zasłużonych dla Ligi Liero osób (Qbon np.: ;D ) konta te zostały usunięte. W najbliższych dniach usunę resztę duchów z forum, czyli tych co nic nie napisali od czasu rejestracji, lub też czas od ich ostatnich wiadomości można liczyć w latach. Następni do kasacji będą ludzie, którzy może i napisali coś ostatnio, ale nie uzupełnili swojego profilu.

Mroczny kosiarz wrócił do akcji...
Przejrzałem ludzi, którzy mają sprawne emaile, ale nie logowali się na forum od 2003 roku.
Jeśli jesteś na tej liście, a chciałbyś z niej zniknąć, wystarczy zacząć brać aktywny udział na forum (czytaj: pisać posty).

Biernath_John

Noooo... najwyższy czas na mrocznego kosiarza! A że teraz kosiarz ma niezbite dowody, to harvest będzie srogi...

Biskup_Joe

Masz racje miejsca na serwerze nigdy dość  :)
Bartek jeste

Miloszz

Tylko nie kasujcie qbonów! :P
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Greybrow

Kasowałem wszystkich jak leci. Być może się zdarzył ktoś niewinny nawet.
Skasowałem w sumie około 150 kont (z 726 zostało 575) i być może, że ktoś komu się "tylko" przepełniła skrzynka z nieodbierania poczty też został usunięty. Sprawdzałem tylko tych, którzy mieli powyżej 5 wiadomości.

ChanibaL

CytujNastępni do kasacji będą ludzie, którzy może i napisali coś ostatnio, ale nie uzupełnili swojego profilu.
Z tego co pamiętam, to nie ma regulaminowego obowiązku uzupełniania profilu, a niektórzy może chcieli by zostawić sobie jakieś resztki anonimowości czy coś takiego. Oczywiście jeśli mają 0 postów to ich i tak trza skosić.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://[email]ChanibaL@jabberpl.org[/email]

Greybrow

Okraj13

Jestem świeżo upieczonym uczestnikiem forum, ale nie mam uzupełnionego profilu. Nie wiem jak to zrobić (wiem co sobie teraz myślicie). Proszę o pomoc. Piszcie na moje gg:9432519. Nie chce stracić konta.

Kelner

Na górze strony (trochę pod polem i przyciskiem "Szukaj") masz przyciski, wśród których jest przycisk "Profil". Kliknij na niego, pokaże Ci się strona Twojego profilu, gdzie po lewej będziesz miał menu, dzięki któremu możesz edytować i uzupełnić swoje dane.

Kelner - helping newcomers since 2005
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Doman

Cytat: Okraj13 w 2005-12-04 22:13:52
Piszcie na moje gg:9432519. Nie chce stracić konta.

Na Twoim miejscu nie liczyłbym zbytnio, że ktos pofatyguje się do rozmowy na gg. Odpowiadanie na forum jest znacznie szybsze i wygodniejsze i dodatkowo jest nadzieja, że odpowiedź w publicznym miejscu przyda się innym osobom. A za nieuzupełniony profil chyba jeszcze nikt nie wyleciał  8)
May the Schwarz be with you!

Kelner

Lecieli, oj lecieli. Niektórzy mieli wypełniane pola przez kosiarzy, co oni tam wypisywali, olala!
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

JacKillero

Szkoda, bo wyleci moj kolega
JacKillero

mlr

Jeśli niczego nie napisał to mi go wcale nie jest żal. Wolę, żeby i mnie wywalili, niż serv0r miałby paść.
Wino i kobiety wykoleją mądrych, a kto przylgnie do nierządnic, będzie bardziej bezwstydny; padnie łupem zgnilizny i robaków i zatraci się dusza zuchwała. (Syr, 19:2-3)

ambasador

2005-12-07 19:33:26 #13 Ostatnia edycja: 2005-12-07 20:19:55 by Volum
I to się nazywa godna postawa! Niczym rycerz, który został jeńcem... torturowany, poniżany popełnia samobójstwo żeby nie wyjawić tajnej informacji ;).
(może odrobinę mnie poniosło, ale plusik wędruje do mugglera)
-------------------
\/ Tu już nawet nie chodzi o to czy ma zostać powieszony, tylko o to że on jako pierwszy poleci gdy zabraknie winnych wisielców. ;]
It's this way because that's the only way we do it.

Jerac

No, ale muggler z bezpiecznej pozycji pisze - stoi w tłumie naokoło szubienicy a nie NA szubienicy ;]
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.