2019-12-12 18:45:24

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Konkurs na skórkę do gg zakończony!

Zaczęty przez Greybrow, 2005-10-03 14:46:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

2005-10-03 14:46:37 Ostatnia edycja: 2005-10-03 15:10:49 by Greybrow
Dotarły dwa zgłoszenia. Od Gutha i Tomciopalucha.
Skórka Gutha jest mocno lierowa, dość funkcjonalna, choć ma niewielkie niedociągnięcia.
Skórka Tomcia również ma "lierofeel", lecz sam wygląd jest mniej czytelny i występuje problem z kolorami.
Wobec czego ogłaszam, że 1 miejsce zajęła skórka Gutha, a 2 Tomcia :)

Obie skórki do ściągnięcia tu:
Guth
Tomciopaluch

LieroKubek dla Gutha do odebrania na mistrzostwach, lub proszę o kontakt w sprawie przesyłki.

Przy okazji informuję, że konta nieaktywne (osoby które napisały co najwyżej 1 wiadomość), będące ostatni raz online do maja 2005 zostały usunięte.

Guthrick von Kewpa

Ejrze, jeżeli wciąż przysługuje mi moc wyboru, to me wybiera koszulkę :>
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Tomcio

2005-10-03 21:31:02 #2 Ostatnia edycja: 2005-10-03 22:00:32 by Tomciopaluch
No wreszcie wyniki!
Wiedziałem, że skórka Gutha wygra. Ale liczy się mój debiut w konkursach ligi! Zwróćcie też uwagę, że to maja pierwsza skórka.

Greybrow, szukuj następny konkurs, nie mogę się doczekać :D

||     Tak? To jego debiut był o wiele bardziej udany niż mój. Ściągnąłem jego skórkę i przekonałem się, że jest faktycznie bardziej czytelna i wygrana mu się
||     zdecydowanie należy.
\/     Może w następnym konkursie pójdzie mi lepiej? ;)

Ok, Jerrec dam screeny: Wytne najważniejsze części i dam do painta.
Guth -
Ja -     
Make mod, not war!

Jerac

EJ - a można prosić o skrina całej skórki? (albo obu)... nie chce mi się instalować GG 7.0...
A, Tomcio: Nie wiem czy wiesz, ale Gutha skórka też jest jego pierwszą więc startowaliście na tych samych warunkach ;]
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

2005-10-03 22:25:48 #4 Ostatnia edycja: 2005-10-03 23:58:03 by Guth von kQpa
http://w3a.republika.pl/guth.png, guthcia skórka.

---

W ramach ciekawostki - Pierwsze założenie było takie, ale zauważyłem, że kolorki się za nic nie chcą zmienić, więc zaniechałem.  8)

---

Btw, póki co Trzcianka kosi na wszystkich konkursach, mwhahaahhh  8)
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

Mój werdykt: Idea Tomcia (ziemiaste ramki) + jakość wykonania Gutha = BARDZO dobra skórka.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.