2021-01-21 17:38:58

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Sponsorzy Ligi Liero

Zaczęty przez Greybrow, 2005-10-13 12:14:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

2005-10-13 12:14:34 Ostatnia edycja: 2009-06-15 20:55:30 by Greybrow
Nasi Sponsorzy
O co chodzi?
Od samego początku stronę Ligi Liero utrzymują fani tej gry.

Krótka historia
Za zgromadzone pieniądze płacimy za domenę liero.org.pl i miejsce na fachowym serwerze.
W ramach podziękowań można otrzymać miejsce na stronę www (związanej z Liero) lub przekierowanie emaila w domenie liero.org.pl, a także ręcznie robione koszulki.
Więcej historii Ligi Liero i jej zmagań z serwerem można przeczytać tutaj: Historia Ligi Liero

Lista sponsorów
Nasi sponsorzy, którzy poświęcali stronie czas, pracę i pieniądze (w kolejności dowolnej):
  • Greybrow

• Biernath John

• Server

• Patrys

• Durbik

• Ulv

• Natas

• Krymzon

• Doman

• Lul

• Denethor

• EdgeCrusher

• Miloszz

• Holiks

• Pils

• Chanibal

• Vugie

• Tava

• Barnex

• Void

• Express

• robaQ

• Fishman

• Van_Hoover

• Shivek

• Netsu

Nadruki ksyw sponsorów z koszulek

W ramach podziękowań sponsorom
Konta www i email
Po zasponsorowaniu nas, można w ramach podziękowań otrzymać roczny dostęp do:
Od 30zł: Konto ftp/www z subdomeną w postaci nazwa.liero.org.pl lub nazwa.robal.org, wykorzystanie związane z grą Liero, PHP i MySQL, ograniczenia miejsca i transferu w granicach rozsądku. A także email w domenie @liero.org.pl/robal.org lub przekierowanie emaila na podany własny (w poczcie gmail można wysyłać z takiego adresu).
Inne wersje/domeny są do dogadania.
Od 60zł: jak wyżej plus dostęp do shella.

Koszulki

Sponsorowane koszulki

A tu zdjęcie części zarządu Ligi Liero (Biernath John i Greybrow), oraz naszego skandynawskiego znajomego o ksywie Ulv, który to jest pierwszym "obcym" sponsorem.

Informacja dla zainteresowanych koszulkami
Skomponuj swoje podziękowanie! :)
Wszystkie kwoty poniżej to ceny z już wliczonym datkiem dla Ligi Liero. Wszystkie koszulki mają na plecach nadruk z adresem strony z dwoma małymi robalami.

• wysyłka 6zł - można odebrać osobiście oczywiście

• koszulka biała standard = 15zł

• koszulka biała heavy = 20zł

• koszulka biała premium = 25zł

• koszulka niebiała = wybrana koszulka + 5zł (kolorowe są droższe. Wybór kolorów danego modelu koszulek w katalogu producenta)

• ceny innych rzeczy z katalogu producenta są do dopytania

• nadruki nieczarne są nieco wyblakłe w porównaniu do tego co być powinno, ale i tak wyglądają i trzymają się całkiem nieźle.

• nadruk z jednego z gotowych szablonów = 10zł od strony koszulki, czyli niezależnie od ilości nadruków, ale na jednej stronie (boki, rękawy to osobne strony), lub od koloru (jeśli chcesz mieć na jednej stronie koszulki różne kolory nadruku)

• Własny nick/napis/szablon = 10zł za wycięcie szablonu

• Wszystkie koszulki mają już wliczony nadruk adresu strony z robalami na plecach lub klacie do wyboru.

--> Tutaj można zobaczyć <-- szablony jakie do tej pory były robione w ramach podziękowań, a także kilka innych. Były namalowane na papierze, a następnie zeskanowane, tak że podobnie mogą wyglądać na koszulkach. Można sobie wybrać część szablonu, np.: sam napis "Liero". Nadruki z ksywami są zastrzeżone dla ich właścicieli (za wyjątkiem robienia prezentu :) ) Jeśli chcesz własny nick lub napis, to nie może on być bardzo długi (nie zmieści się). Rysunki/kształty też nie mogą być zbyt skomplikowane (muszą dać się wyciąć z tektury).

Koszulki są bardzo porządne (tu katalog producenta) i w dowolnych rozmiarach (można sobie wybrać wielkość od S do XXL) i kolorach. W -> tym katalogu <- są pokazane same koszulki jak i kolory w jakich występują.
Jeśli interesuje Cię co innego z tego katalogu, (np.: bluza, czy czapka) to daj znać. Zobaczymy czy da się to zrobić.

Przykładowe, proponowane, minimalne wpłaty sponsorów za przykładowe koszulki:
Na wszystkich koszulkach na plecach jest nadruk adresu strony z robalami:

• Najtańsza koszulka: 21zł = biała koszulka standard 15zł + przesyłka 6zł

• Najtańsza koszulka kolorowa: 26zł = kolorowa koszulka standard 20zł + przesyłka 6zł

• Najtańsza koszulka z wybranym nadrukiem: 31zł = 15zł biała koszulka standard + 10zł za nadruk + 6zł przesyłka

• Najtańsza koszulka kolorowa z wybranym nadrukiem: 36zł = kolorowa koszulka standard 20zł + 10 za nadruk + przesyłka 6zł

• Najtańsza koszulka z ksywą: 41zł = biała koszulka standard 15zł + nadruk 10zł + za wykrój ksywy 10zł + przesyłka 6zł

• Wypas koszulka biała "Liga Liero": 51zł = biała koszulka premium 25zł + 10zł nadruk + 10zł za wykrój ksywy + przesyłka 6zł

• Wypas koszulka kolorowa "Liga Liero": 56zł = kolorowa koszulka premum 30zł + 10zł nadruk + 10zł za wykrój ksywy + przesyłka 6zł

Wybrać sobie można prawie dowolną kombinację i umiejscowienia nadruków. Np. adres z przodu, albo robaka pod pachą ;)

Wpłacać można oczywiście więcej (proszę o kwoty poniżej 9000 zł, ze względu na podatki ;) ), aczkolwiek to jest minimum, które pokrywa koszty materiałów, pracę przy wykonaniu, no i to, by część pieniędzy została na cele Ligowe.
Przypominam, że koszulki/www/emaile nie są na sprzedaż! To tylko podziękowania dla tych, którzy chcą wspomóc Ligę Liero. Można z podziękowania całkowicie zrezygnować, dzięki czemu więcej pieniędzy zostanie przeznaczone na cele Ligowe.
Dużo taniej możesz to zakupić bezpośrednio, jeśli na tym Ci zależy. WWW i email kupiliśmy od www.dreamhost.com, czyli najlepszy możliwy na świecie hosting :) Jeśli kupisz tam konto klikając na link http://www.dreamhost.com/r.cgi?197180 to na konto Ligi Liero wpłynie kasa. Jeśli podasz przy zakupie kod LIERO, to dostaniesz 10% miejsca więcej niż by to wynikało, a przy okazji na konto Ligi Liero wpłynie dodatkowa kasa. (Poprzednio kupowaliśmy w www.e9.pl i www.progreso.pl) Domenę utrzymujemy w firmie IQ.pl.
Jeśli powołasz się w nich na Liero przy zakupie, będzie nam miło :) A kupić koszulki i farby do materiału można w sklepie.

Aby zasponsorować Ligę Liero wyślij pytanie jak to zrobić do Greybrowa przez forum jako wiadomość prywatną (musisz być zarejestrowany na forum), lub też wyślij email.

jrk

taka drobna usterka:
łącze "Historia Ligi Liero" prowadzi do http://www.liero.org.pl/?art=5166%22, a powinno do http://www.liero.org.pl/?art=5166
końcówka "%22" jest  zbędna :)

Smoothguy

Poprawione. :) I dzięki bardzo za wyłapanie błędu, masz roxika.

Robaq

A jest możliwość zamiany koloru koszulki standard na czarny (chodzi mi o najtańszą koszulkę z ksywą)??
Liero przymiera głodem, deal with it

Greybrow

2006-05-30 11:36:27 #4 Ostatnia edycja: 2006-06-01 14:23:48 by Greybrow
Spójrz powyżej.
Zaktualizowałem wyliczenia. Białą farbę trzeba nakładać kilka razy i musi być lepsza jakościowo. Do kosztów przesyłki zapomniałem dodać kosztów koperty.
Uprościłem też wszystkie wyliczenia dla sponsorów. Powinno być teraz łatwiej. 5zł za każdy czarny nadruk, 10zł za każdy biały.

Z innej beczki:
Wymalowałem wczoraj na papierze wszystkie szablony koszulkowe, jakie zrobiłem w ramach sponsorowania LL, a także kilka innych.

Greybrow

Van_Hoover

Posiadam już 4 koszulki i aktualne nadruki z tego co widzę powinny być bardzo trwałe. Tą co wygrałem na mistrzostwach mam do dzisiaj i nadruk jak do tej pory się ani trochę nie zniszczył. Tak samo powinno być z nowymi. Jeżeli ktoś będzie chciał żółty nadruk, może zamawiać śmiało, mój wygląda bardzo ładnie i estetycznie :).

fishman

Ja chciałem tylko dodac ze posiadam 2 koszulki i obie są naprawde spoko...Ponadto bardzo dobrej jakości i naprawde wygodne.W koncu 100% cotton. No i jescze przychodza szybko. Polecam...

Robaq

Wczoraj przyszła moja koszulka. Także uważam że jest bardzo dobrej jakości, nadruk perfekcyjny, żadnych zonków i przyszła 2 dni po potwierdzeniu wysyłki. Ogólnie max spoko wszystko wygląda, warte świeczki :D
Liero przymiera głodem, deal with it