stare forum

Zaczęty przez mortus, 2005-10-21 15:11:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mortus

2005-10-21 15:11:43 Ostatnia edycja: 2005-10-21 15:14:05 by Guth von kQpa
pamiętacie forum po odnowieniu strony potym jak dysk pad to tamto forum mi sie bardziej podobało :D

[edit]---Guth - :0[/edit]
netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net

mlr

A mi i dziesiątkom innych obywateli - nie. To forum jest lepsze, dlaczego? Cóż... przyjrzyj się.
Wino i kobiety wykoleją mądrych, a kto przylgnie do nierządnic, będzie bardziej bezwstydny; padnie łupem zgnilizny i robaków i zatraci się dusza zuchwała. (Syr, 19:2-3)

Miloszz

Wyglądem tamto było lepsze... I dużo lepiej było ssynchronizowane z sajtem...
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Smoothguy

Lepsze wyglądem? Do dupy. Wyglądało kompletnie nieprofesjonalnie. Bardziej jak jakieś pseudokomentarze na gazeta.pl niż jak normalne poważne forum. O tym, że technicznie nowe jest lepsze, to nawet już nie wspomnę.
Co do synchronizacji: No owszem, menu nie mamy po lewej stronie forum, ale co w tym dziwnego? Dawno temu też tak było na LL, przed padem serwera, i wszędzie jest podobnie, na każdym innym sajcie, które również ma forum.

Guthrick von Kewpa

Hm, Miłosz dobrze ględzi, poprzednie forum też mi się bardziej podobało, choć, gdybym widział aktualne jako pierwsze, pewnie byłoby odwrotnie. Aktualnie nie różnią się zbyt wiele, więc nie wiem w czym rzecz tak naprawdę.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Combaine

Kwestia przyzwyczajenia. Mnie się teraźniejsze forum bardziaj podoba, bo od tła w poprzednim oczy bolały.

Krymzon

Tak, dirtowe tło jest klimatyczne, lecz tak brzydkie, że odkąd istnieje Wormhole, niemal wyszło z użycia nawet w Liero :P
::Fundaçao Internacional Capoeira Artes das Gerais::
-----|Gwardia Liero|----- Wurmz! Support Team (ściągnij Wurmz!)

Jerac

To ja się jak zwyklę wybiję z tłumu. Niepraktyczne? może. Nieczytelne? może. Nieprofesjonajne rzechój? Może. Ale i tak rządziło.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Tomcio

2005-10-22 11:50:02 #8 Ostatnia edycja: 2005-10-22 12:48:36 by Guth von kQpa
CytatTak, dirtowe tło jest klimatyczne, lecz tak brzydkie, że odkąd istnieje Wormhole, niemal wyszło z użycia nawet w Liero

Święta prawda

Forum zmienia się razem z grą. Gdy w Liero rządził brązowiutki dirt i kamyki, to forum też było "dirtowe".
Ale obecnie Liero zmieniło się. Ziemia na mapkach praktycznie nie istnieje, to i ze strony też zniknęła.

[edit]---Guth - a biniuk wciąż biauy:>[/edit]

Greybrow

Tło na forum (poza tymczasowym forum z php-fusion, w którym się nic nie dało zrobić) nigdy nie było ziemistorobakowe. Ale jak się tak podoba, to zrobię test tu (jak się tylko uda shakować szablon smf)

Guthrick von Kewpa

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Greybrow

Hm, no racja. Miałem na myśli tło samych wiadomości, a nie tło forum. Wróci toto.