2021-04-15 19:05:47

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

jak ustawiać bronie z modów

Zaczęty przez terminator, 2005-11-23 12:39:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

terminator

2005-11-23 12:39:55 Ostatnia edycja: 2005-11-25 10:17:57 by terminator
oprucz wersji 0.9 mam też wer.8.1 i nie wiem jak się bierze nowe bronie bo już ściągnąłem już dość dużo i nie omiem zrobić tak żeby działały
mój gg to:8930317

Stinky

A skad sciagnoles te bronie, moze chodzi ci o mody?

terminator

tak chodzi o mody z modów biore mapy i chciałbym bronie ale nie wiem jak je ustewić

Greybrow

Tomcio

Ogłoś konkurs z nagrodami, to ktoś się tym zajmie(nie ja, bo nie znam się na Gusanos).

Wesz

2005-11-25 14:41:07 #5 Ostatnia edycja: 2005-11-30 15:46:46 by Greybrow
Me się zgłasza na ochotnika, mogę nawet paczkę zrobić ze wszystkimi brońmi?

Guthrick von Kewpa

[Nie to żebym się czepiał]
Nie, Basara w gusoreadme w punkcie 666 łamanym przez 1337 zakazał robienia jakichkoliwek poradników, nie wspominając już o paczkach z brońmi POMURZ1!...
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

YYyy pierwsze słyszę... ale to ma sens, jako że G.9 właśnie zmienia połowę kodu :D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

terminator

żadnych paczek nie potrzebuję chcę tylko wiedzieć jak ustawić jnne bronie

ColonelMatey

Normalnie.
Po prostu skopiuj odpowiednie pliki .wpn z katalogu weapons, .obj z katalogu objects, obrazki z katalogu sprite i dźwięki z katalogu sounds. Proste?
I daję przykład. Powiedzmy że chcemy przekopiować AK47 z ts'a do Defaulta.
Więc wchodzisz o ts\weapons i otwierasz plik AK47.WPN
Cytujshoot_sound=akfire.wav
shoot_object=AKblt.obj
reload_sound=clipin.wav
noammo_sound=empty.wav

Te pliki nas interesują.
Wszelkie te pliki odpowiednio kopiujemy z ts\objects, ts\sounds, ts\weapons do default\objects default\weapons default\sounds.
Zauważ, że jednak w katalogu ts/objects znajdują się dwa pliki akbullet, tzn akblt.obj i akblt2.obj, więc dobrze by było przekopiować i akblt2.obj tak na chłopski rozum.
To koniec, powinno działać.

stinger_fan13

Ale fajnie, szkoda, że nic nie rozumiem. :o

Jerac

A próbowałeś? Operacje na plikach chyba umiesz wykonywać; zakładam ze odworzenie pliku *.wpn w edytorze tekstu to też dla ciebie nie problem. Przeczytaj to co ColonelMatey napisał - jak nie pomoże przeczytaj raz jeszcze. Aż do skutku.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

addel

Jerac ma rację otwórz plik .wpn w notatniku i sprawdź do jakich innych plików są w nim odnośniki. Te pliki też musisz skopiować. Uważaj jedynie na to, że w nich mogą być inne odnośniki, tworzy się więc długi łańcuszek plików do kopiowania. Dzięki temu nie będziesz musiał kopiować wszyskich plików, jak radzi colonelmatey, ale to jest ogromnie czasochłonne. Uważaj też, bo w g0.81 nie może być więcej niż 100 broni. Ja tak robię i wszystko dobrze chodzi

Jerac

Uhm, grzecznie PROSIMY o sprawdzanie daty posta na który odpowiadamy... myślisz że Stinger_fan13 codziennie przez niemal pół roku sprawdza ten temat w nadzieji na odpowiedź?