Lato będzie gorące...

Zaczęty przez Biernath_John, 2009-03-16 17:45:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Netsu

Ja bardzo chętnie jeśli już tam będę, choćby były 3 osobowe :P
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

ambasador

2009-03-21 18:07:07 #31 Ostatnia edycja: 2009-03-23 21:55:16 by Volum
To w takim razie ilu dniowe te myszczostfa? Dwu, trzy dniowe u kogoś na melinie w warszawskiej stolicy, gdzie nawet psy robią kupke na ulicy?
------------------------------------------
No to róbta co w tym kierunku, żebyśta zdążyli.. a przyjedzie jak Bóg da
It's this way because that's the only way we do it.

SeaSoft

Yo, madafaka, raperze, w te 3 dni meeta wierzę, pewno będzie  też więcej, jeśli będzie goręcej, yo, FtP etc!
Przyjedź do spoko miasta, ujrzysz mnie, aka mastah.

Wei-Zhi-Hui

gusanos tournament? we would have to add another day :>
/ulv

Chollix

Cytat: Sea w 2009-03-18 19:38:33
No to ja będę na bank. Jeżeli to jednak nie będzie w Warszawie, to nie będę na bank.

A w Liero nie grywam, więc chętnie powalczę o medal najgorszego gracza. Albo po prostu wezmę go walkowerem :P.
Prawdopodobnie bym się zjawił, więc walka o przedostatnią lokatę będzie zacięta!

Guthrick von Kewpa

cholixsk ftw!@1212 <chiquita> <chiquita> <chiquita> Cholixks - wlasnie z weszem wpadlismy na pomysl coby w razie zmitania skleic nowy mappack do generally ;d
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

herself

Jak będzie w wawce to też będe, w końcu całkiem niedaleko. I każda okazja żeby zobaczyć barnexa w rl jest dobra ;-p

ambasador

Przed chwilą rozmawiałem z Ulvem i widzę że melina ładna będzie w tej stolicy. Shiva podbija, także dobrze. Teraz tylko chłoposzków z trójmiasta zebrać.

No!mind, zwołuj ekipe! Tym razem nie zostaje w domu bo sie znowu gdzie w kącie pośpie. ;)
It's this way because that's the only way we do it.

[VT].:nomind:.

2009-04-21 15:54:08 #38 Ostatnia edycja: 2009-04-21 15:59:50 by [VT].:nomind:.
czesc wszystkim. dawno tu nie bylem, dzieki Volum za cynk ze cos sie dzieje.

Heh widze ze troszke sie na forum pozmienialo - niektorym sie pierwszy wąs sypnął, Netsu ma piersi w avatarze (brawo, popieram wolnosc i rownosc ogolna, LGBT community ftw!), gratuluje, pozdrawiam, witam.

Ja teraz w Wawie mieszkam, wiec na meeting bym chetnie wpadl (i EdgeCrusher pewno tez) jesli akurat bedziemy w stolicy (najczesciej w pierwszym tygodniu miesiaca obu nas tu nie ma). Mam nadzieje ze do zobaczenia.

...aaa i shameless plug jeszcze - odpalilismy wlasnie nowa wersje Mapness (vel MapVivo) - http://mapvivo.com - klikac prosze, rejestrowac sie, opisywac podroze, niech rośnie! :)

cheerio!



-- edit:
zapomnialem dodac ze juz nie pije tak duzo i czesto jak kiedys, wiec nie moge obiecac ze znooowu wygram. ;]
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

ambasador

Cytat



-- edit:
zapomnialem dodac ze juz nie pije tak duzo i czesto jak kiedys, wiec nie moge obiecac ze znooowu wygram. ;]

Dziaaadoooostwooooo :)
It's this way because that's the only way we do it.

[VT].:nomind:.

Moglbys ktos napisac what's going on?

Jedyne wiesci jakie z Edkiem mamy to od Wei'a i tez mocno nieprecyzyjne. Czy ktos moze przyblizyc ogolny plan? Istnieje wogole jakis plan eventu?

Kto bedzie? Gdzie szukac? O ktorej i w jakie dni?
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

Wei-Zhi-Hui

im in poland motherfuckers! :>
/ulv