Witam po latach

Zaczęty przez SchwarzPowraca, 2009-12-23 19:27:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SchwarzPowraca

Po jakichś 2 latach Schwarzenegger raczył sobie wrócić na forum, tym samym witam adminów, modków userów itepe.Liczę, że czas na forum spędzimy w pokojowej atmosferze :>
Pozdrawiam i jeszcze raz witam Schwarz~
KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRWA

Guthrick von Kewpa

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Shivek

<robal_czarny><strzela>

SchwarzPowraca

Shiv~ co ty sugerujesz? Ze nie jestem TAMTYM Schwarzem czy poprostu została mi pryklejona pewna etykietka i mam zmienić nick żeby od niej "odejść", ta? Bo w tym momencie siadłem i nie rozumiem :>
KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRWA

Netsu

Myśle, że Shivowi chodzi raczej o to że SchwarzPowraca to prawie taki zlepek jak Kamil077.
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Wesz

Netsu: A wiesz dlaczego 077?:D

Guthrick von Kewpa

A wiecie dlaczego Powraca?:p
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Shivek

CytatZe nie jestem TAMTYM Schwarzem czy poprostu została mi pryklejona pewna etykietka i mam zmienić nick żeby od niej "odejść", ta?
Co ty, ale teraz tak se myślę, że masz funkcję przywracania haseł :<
<robal_czarny><strzela>

SchwarzPowraca

Tylko problem w tym Shivku drogi że kiedykolwiek próbowałem zalogować na Schwarzeneggera to miał bana i zakaz pisania na forum i -14 karmy, więc korzystanie z tamtego konta dla mnie juz nie ma sensu ale cóż, nie wiem czy ban jeszcze jest, wtedy mi Jerac dał bana za tamto pamiętne wyzwisko i szczerze mówiąc kij wie czy mam czy nie, zaczynam od nowa i tyla.

""Przykro nam Schwarzenegger, ale zostałeś zabanowany na tym forum. Nie wolno Ci ani wysyłać wiadomości, ani wiadomości prywatnych.
No dobra, forum oglądać sobie możesz :D""  Och, jakie to przykre.
KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRWA

Netsu

Cytat: Wesz w 2009-12-24 11:34:55
Netsu: A wiesz dlaczego 077?:D

Wiem, chociaż wolałbym nie.
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

cmons

Schwarz uciekaj stąd!!

SchwarzPowraca

2009-12-24 21:20:15 #11 Ostatnia edycja: 2009-12-24 21:46:32 by SchwarzPowraca
Cytat: cmons w 2009-12-24 15:00:25
Schwarz uciekaj stąd!!

Dobrze mistrzu, twoje życzenie jest dla mnie rozkazem. BTW. Jak nie wiesz co powiedzieć nie mów nic bo aż komentować się odechciewa :> Pozatym nie jestem tu po to, aby podczas skromnego przywitania się kłócić się z Wami. Nie pasi to się nie witać, proste i jak logiczne ^^
KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRWA

cmons

:F Wspomnisz moje słowa.

SchwarzPowraca

KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRWA

Shivek

Masz coś do komonsa, masz coś do mnie.
Robacza Soldiarność  <robal_bialy> <robal_szary> <robal_czarny> <robal_brazowy> <robal_czerwony> <robal_pomaranczowy> <robal_zolty> <robal_zielony> <robal_niebieski><strzela>
<robal_czarny><strzela>