Liero ProMode Revisited

Zaczęty przez Biernath_John, 2002-10-14 22:15:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Biernath_John

2002-10-14 22:15:08 Ostatnia edycja: 2002-10-14 22:21:43 by Biernath_Jack
Jest już dostępna kolejna prawie ostateczna wersja promode2, a w niej oprócz tysiąca tweaków DWIE zupełnie nowe bronie. Aby ściągnąć, kliknij TUTAJ.

Mixon


KaNeE

SpoX bede mógł znowu grać w liero a nie ciupać ciagle w liero :P :P :P :P
Ach... Jak ja lubie zmieniać obrazki :P :D

[VT] Patrys

Popatrzyłeś czasem na datę ostatniego posta w tym temacie?
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Biernath_John

ftp://ftp.liero.org.pl/promode2/LIEROPRO2.EXE

to jest najnowszy link, tamten stary już dawno jest nieaktualny (tzn zawiera starą wersję)

:uN: KoprucH

Co do nowego Promode - myslales nad tym, zeby wywalic w koncu Acidguna? Teraz fan robi praktycznie to samo, a na planszach nie ma szczegolnie duzych powierzchni ziemi do usuwania :) - mozna by tam dac cos praktycznego... nie wiem... teleport moze?
- - - - - -
KoprucH a.k.a Judasz
kierowca klanu :uN:
- - - - - -

Biernath_John

Wywalić to mogę wszystko. Gdy tylko zobaczę bronie zastępcze. Daj mi coś sensownego (najlepiej kilka sztuk) i poleci parę broni z promoda.

[VT] Patrys

2003-04-25 10:50:34 #7 Ostatnia edycja: 2003-04-25 14:01:07 by Biernath_Jack
rainmaker ;]

_________

za wolny.... <--
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Doman

No i BJ nie chce poświęcić Grashoppera na dodatkowe obiekty ;-)
May the Schwarz be with you!

Sir Fil

Miecz Świetlny był już w wielu wersjach, ale jak by do Pro Moda dodać to fajnie by było  :)
Niech moc będzie z wami Lieromaniacy !

Kelner

Po co? Aby z tego skorzystać musiałbyś podejść bardzo blisko, a za takiej odległości to spajki rulez.
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

Jerac

2003-06-10 18:06:48 #11 Ostatnia edycja: 2003-06-10 18:09:24 by Jerrec
Fakt, myślę że przydała by się jakaś broń bardzo-kontaktowa. Tyle że bardzo silna by musiała być, aby była skuteczna...
_____________________
Ale to miało by być constant effect, a spajkami jak nie trafisz, to masz zonka :D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Doman

Tak ostatnio myślałem, co bu tu można było do PM wrzucić i przypomniałem sobie o kynetic mine, która wypadła na rzez tupolewa, a w sumie nawet przydatna była. No i można by zaadaptować Firebolta z Bazmoda, chyba by pasował.
May the Schwarz be with you!